czwartek, 25 października 2012

Pustki w skrzynce więc wywiad z uczestniczką "Bitwy na Głosy"

Witajcie !
U mnie pustki w skrzynce a żeby nie było nudno to mam dla Was wspaniały wywiad przeprowadzony przeze mnie z uczestniczką 2 edycji "Bitwy na Głosy" z drużyny Kamila Bednarka :

Nikolą Wardą - bardzo utalentowaną muzycznie 15-letnią dziewczyną, 
która zdobywała same pozytywne opinie w programie BnG a jej Brzeska drużyna zwyciężyła 2 edycję tego programu a wygraną przekazali Fundacji "Rozwój" w Brzegu.Co skłoniło Cię do pójścia na casting do Bitwy na Głosy ? - Zobaczyłam reklamę nowej edycji programu w TV i postanowiłam spróbować swoich sił. Chciałam poznać nowych ludzi, nauczyć się pracować z kamerą i przeżyć wspaniałą przygodę .

Czy jesteś rozpoznawalna w swoim miejscu zamieszkania ?- Tak, raczej jestem rozpoznawalna :)

Czy lubisz rozdawać autografy, czy raczej nie przepadasz ?
- Hmm .. rozdawanie autografów jest bardzo przyjemne. Gdy ludzie, którzy w jakiś sposób mnie podziwiają proszą o podpis, lub zdjęcie jestem szczęśliwa i cieszę się, że komuś podoba się to co robię :)

Lubisz jak ludzie zaczepiają i pytają czy to ty ta dziewczyna z  Bitwy na Głosy ? - Teraz już raczej mnie nie zaczepiają, ale w trakcie trwania programu i chwilę po zdarzały się takie sytuacje ;)

 Czy brakuje ci spotkań z drużyną Bitwy na Głosy ? Spotykacie się i utrzymujecie kontakty ?
- Bardzo brakuje mi spotkań z drużyną i z Kamilem. Utrzymuję kontakt z większością grupy. Spotykamy się, piszemy ze sobą, rozmawiamy ;) Mam nadzieję, że nasze znajomości i przyjaźnie przetrwają jeszcze długo .

Czy współpracujesz z zespołem Farben Lehre ?- Miałam przyjemność zaśpiewać w dwóch piosenkach na nowej płycie Farben Lehre "AHTUNG 2012". W utworze "Anioły i demony" śpiewam w chórkach, wraz z dwoma koleżankami z drużyny, natomiast w utworze "Zapamiętaj" śpiewam przez chwilę solo.

Czy podoba Ci się praca z tym zespołem ?- Praca z zespołem bardzo mi się podobała. To wspaniali ludzie i świetni muzycy, którzy niewątpliwie kochają to co robią :) Bardzo dobrze się dogadujemy !
Miałam okazję wystąpić z zespołem na koncercie promującym nową płytę w Płocku i na Przystanku Woodstock 2012, na scenie Kryszny :)

Czy swoje życie chcesz poświęcić tylko muzyce ?
- Oczywiście ! Swoje życie chcę związać z muzyką i sceną :)

Czy przejmujesz się krytyką ? O ile taka jest bo myślę że nie ma :)
- Zdobywam doświadczenie i obycie ze sceną na konkursach i festiwalach. Zawsze biorę pod uwagę cenne rady profesjonalistów, ale też w jakiś sposób stałam się odporna na krytykę.

Jak i w jakim wieku odkryłaś swój talent wokalny ?

- Moja przygoda z muzyką zaczęła się w 2006 roku, gdy pierwszy raz wystąpiłam na Festiwalu Piosenki Żeglarskiej w Kunicach.
Miałam wtedy 8 lat.

Czy zbierasz lub zbierałaś autografy ?

- Raczej nie zbieram. Mam w domu kilka autografów i zdjęć z ulubionymi artystami, z którymi miałam okazję spotkać się po koncercie lub występie. To zdecydowanie wystarczy mi do szczęścia .

Czego Ci życzyć ?
- Hmmm .. występu na dużej scenie Przystanku Woodstock i zaśpiewania na jednej scenie z panią Renatą Przemyk .

A więc życzę Ci występu na dużej scenie Woodstock i występu z panią Renatą Przemyk oraz samych sukcesów :) 

Zapraszam w imieniu Nikoli na jej stronę na facebooku : Nikola Warda

Mam nadzieję że wywiad się podobał i przyjemnie się Wam go czytało :)
Jeszcze raz dziękuję za wywiad Nikoli :)
Pozdrawiam :)

3 komentarze:

 1. zapraszam do mnie na nowego bloga http://autografycatharine.blogspot.com/ mam nadzieje ze zmienisz linka na blogu

  OdpowiedzUsuń
 2. Fajny wywiad:) Naprawdę. Też zaczęłam zbierać autografy. No i w związku z tym takie małe pytanko: Wiesz jaki był e-mail do Łukasza Zagrobelnego???

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. napisz do mnie na maila : autografyprzemka@wp.pl
   to odeślę ci maila na który trzeba wysłać prośbę :)

   Usuń