sobota, 6 września 2014

Halina Mlynkova

Witajcie!
Dziś opisuję autografy zdobyte osobiście podczas Zakończenia Lata w moim mieście, autografy są od polskiej piosenkarki, byłej wokalistki zespołu Brathanki :
HALINA MLYNKOVA



Koncert który dała Halina, był świetny. Halinka zaśpiewała piosenki z najnowszego albumu ale i te z czasów Brathanek. Po koncercie szybko podeszła do nas - fanów i z chęcią pozowała do zdjęć i rozdawała autografy. Niestety mój aparat odmówił posłuszeństwa i nie udało mi się zrobić wspólnego zdjęcia, mam nadzieję że jeszcze kiedyś się spotkamy i zrobimy wspólne zdjęcie :) Koncert jak najbardziej zaliczam do udanych :)

Pozdrawiam,
Przemek

18 komentarzy:

 1. Gratuluję :) Bardzo ładne zdjęcia :D

  OdpowiedzUsuń
 2. moje najszczersze gratulacje :-D uwielbiam Halinę jest wspaniałą piosenkarka i niesamowitym człowiekiem - wiem co mówię :-D było nam dane poznać się osobiście i tak już zostało :-)
  Szkoda że aparat Ci nie zadziałał ale myślę, że nie raz będziesz miał okazję poprosić Ją o wspólne zdjęcie - ja ich już mam kilka :-D pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratulacje i zapraszam do mnie: http://autografyilony.blogspot.com/2014/09/77-maciej-zien.html
  +dodaję do polecanych :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Witaj!
  Bardzo serdecznie gratuluję tego autografu! Super zdobycz. Ahh, i te dzisiejsze sprzęty. Niby takie dobre, a czasem odmawiają nam posłuszeństwa ;) Na pewno będzie ten kolejny raz! :)
  Pozdrawiam!
  BarteK
  [www.autografy-bartek.blog.onet.pl]

  OdpowiedzUsuń